Zijn dood is ons leven...

PROGRAMMA 2014

 Gereformeerde Kerk van Sleeuwijk/Woudrichem (PKN)

Zondag 6 april                         10.00 uur   Mw. Ds. A.N. Driebergen uit Papendrecht.
 
Zondag 13 april                       10.00 uur   Ds. D.H. Sijtsma; Palmzondag.
                                                       18.30 uur    Ds. D.H. Sijtsma; passiedienst m.m.v. Con Amore.
Donderdag 17 april               19.30 uur    Ds. D.H. SijtsmaWitte Donderdag, Maaltijd van de Heer.
 
Vrijdag 18 april                       19.30 uur    Ds. D.H. Sijtsma; Goede Vrijdag.
 
Zaterdag 19 apr il                   21.30 uur    Ds. D.H. Sijtsma; Stille Zaterdag.

Zondag 20 april                      10.00 uur    Ds. D.H. Sijtsma; Pasen.

Zondag 27 april                      10.00 uur    Ds. P. van Die uit Papendrecht.
                                                       10.00 uur   Jeugd- en Jongerenkerk in de Koren-aar.
 
Zondag 4 mei                           10.00 uur    Mw. Ds. R.M. Meeder-van Hof; gezamenlijke dienst.

Ontmoetingskerk
Notenlaan 69, 4254 CC, Sleeuwijk
(0183) 301297
(0183) 302091
akok2001@hetnet.nl

 Nederlands Gereformeerde Kerk Sleeuwijk

Vrijdag 18 april                       19.00 uur    Goede Vrijdag

 Zaterdag 19 april                   09.00 uur   Pasen met ontbijt en aansluitend om 10.00 uur de Paasdienst. Voor deelname aan 
                                                                                   het ontbijt minimaal 3 dagen van te voren  opgeven bij Ilse Ridderhof tel: 0624559390.

Ichthuskapel
Transvaal 65, 4254 BB, Sleeuwijk
(0183) 304711
(0183) 629298
scriba.ngk-a.w@zonnet.nl
www.ngk.nl/almkerk_werkendam

 Rooms Katholieke Parochie Sleeuwijk

Zondag 13 april                       09.30 uur   Palmzondag in Sleeuwijk Eucharistieviering, Voorgangers: Pater F. Dirven en diaken W. Tobé

Zondag 13 april                      Vasten Maaltijd; Aansluitend aan het koffiedrinken na de viering van Palmpasen wordt er op 
                                                      de Zolder een vasten maaltijd georganiseerd. De opbrengst hiervan komt ten goede aan de vastenactie.

Donderdag 17 april               19.00 uur    Witte Donderdag Eucharistieviering in Woudrichem; voorganger: priester V. Schoenmakers

Vrijdag 18 april                       19.00 uur    Goede Vrijdag in Dussen; Goede Vrijdagviering; voorganger: diaken W. Tobé
                                                       20.00 uur   in Woudrichem meditatieve gebedsviering; voorganger: pastor M. Bollerman

Zaterdag 19 april                    21.00 uur    Paas Zaterdag in Woudrichem Paaswake, Eucharistieviering; 
                                                                                  voorgangers: priester A. Kamps en pastor M. Bollerman

Zondag 20 april                      09.30 uur   Eerste Paasdag in Woudrichem woord- en communieviering; voorganger: pastor M. Bollerman

Jozefkerk, Rijksstraatweg 22, 4254 XE, Sleeuwijk
(0183) 303050
parochiewoudrichem@planet.nl

 Hervormde Gemeente Ichthus

Vrijdag 18 april                        19.30 uur    Ds. A.B. den Hartog; Goede Vrijdag (Het Oude Kerkje)

Zondag 20 april                       09.30 uur   Kand. J.A. de Kruijf; 1e Paasdag (Het Oude Kerkje)

Zondag 20 april                       16.00 uur    Ds. N.M. van Ommeren; 1e Paasdag (Ichthuskapel)

Het Oude Kerkje
Kerkeinde 31
Ichthuskapel
Transvaal 65
(0183) 302729
www.hervormdichthussleeuwijk.nl

 Vrije Evangelische Gemeente De Burcht

Vrijdag 18 april                      19.30 uur   Goede vrijdagdienst.

Zondag 20 april                     10.00 uur   Paasdienst met spreker Peter Hazenoot.

Gebouw Altena College 
Rijksstraatweg 153, Sleeuwijk
(0183) 301487
(0183) 304830
www.deburchtsleeuwijk.nl